ÁLLÁSHIRDETÉS

A Nézőpont Intézet közép-európai kutatásokkal foglalkozó csoportja projektmenedzser-irodavezető munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • projektek részfeladatainak követése, határidők figyelemmel tartása
  • kapcsolattartás a cégcsoport adminisztratív és kommunikációval foglalkozó munkatársaival
  • pályázatok formai részének előkészítése, formai véglegesítése
  • pályázati elszámolások formai részének előkészítése, formai véglegesítése
  • szerződések ügyintézése
  • adatbázisok és nyilvántartások kezelése
  • adminisztratív jellegű emlékeztetők készítése
  • közreműködés kisebb rendezvények megszervezésében
  • kapcsolattartás külső rendezvényszervező céggel nagyobb rendezvények szervezésében

Elvárások:

  • aktív angol nyelvtudás (legalább B2 szóban és B1 írásban, továbbá előny bármilyen szintű német, illetve közép-európai nyelv bármilyen fokú ismerete)
  • MS Office és egyéb irodai eszközök használata, különös tekintettel az Excel táblázatkezelőre
  • jó magyar helyesírás és fogalmazóképesség
  • gyakorlatias gondolkodás, pontosság, precizitás
  • rendszerező képesség
  • önállóság, proaktivitás
  • udvariasság

Amit kínálunk:

  • teljes- vagy 30 órás állás
  • versenyképes fizetés
  • igényes szellemi közeg
  • kreatív, barátságos munkakörnyezet három közvetlen munkatárssal
  • lehetőség a hazai és nemzetközi közéleti és tudományos vérkeringésben való részvételre
  • lehetőség a fejlődésre

Várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint magyar nyelvű motivációs levelét a bérigény megjelölésével a rosonczy.kovacs.mihaly@nezopont.hu e-mail címre folyamatosan, de legkésőbb 2020. január 17-ig. A beérkező pályázatok értékelése folyamatosan történik. Az elbírálás alapja egy személyes interjú és egy 20 perces írásbeli teszt.